Két autó is kiégett csütörtökön vármegyénkben

2026. június 26. 08:00

Teljes terjedelmében égett egy autó csütörtökön reggel Hódmezővásárhelyen, a Vajnai utcában. A város hivatásos egysége oltotta el a lángokat. Kora délután pedig egy kisbusz égett ki Szegednél, az 5-ös főúton. A szegedi tűzoltók két egységét riasztotta a műveletirányítás. Személyi sérülés egyik esetben sem történt.

Felborult egy autó csütörtökön Bakson. A kisteleki katasztrófavédelmi őrs egysége áramtalanította a járművet, egy ember sérült meg a balesetben. 

Fotó: Csongrád-Csanád VMKI/archívum