Esemény részletei
Eloltották a lángokat Algyőnél
2026.06.28. 17:07
Tűzeset
A tűzoltók öt vízsugárral eloltották a lángokat tarló Algyő térségében, az ipari park közelében, ahol tízhektáros területen égett a tarló. A szegedi, a hódmezővásárhelyi hivatásos, az algyői létesítményi és a subasai önkéntes tűzoltók a katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányítása mellett dolgoztak, jelenleg az utómunkálatokat végzik.
Helyszín: Algyő, külterület
Vissza